بدنسازی و تجهیزات ورزشی

بدنسازی آقایان

امروز توصیه هایي موثر برای ساختن سیکس پک یا شکم شش تکه را برای شـما جمع آوری کرده ایم، سیکس پک تقریباً نخستین مولفه برای کسانی اسـت کـه پا بـه باشگاه هاي بدنسازی می گذارند. ورزشکاران و کسانی کـه تازه شروع بـه ساختن و ورزیده کردن اندام شان می کنند می‌خواهند عضلات شکمی قوی و همچنین زیبایی را داشته باشند، مـا امروز توصیه هایي کاربردی را آورده ایم.

موضوع : بدنسازی آقایان        تاریخ ارسال : چهارشنبه 28 آبان 1399

بدنسازان به رژیم غذایی ویژه ای نیاز دارند تا بتوانند نیازهای بدن خود را تامین نمایند. در این مطلب به معرفی چند ماده غذایی مفید برای بدنسازی آقایان خواهیم پرداخت.

موضوع : بدنسازی آقایان        تاریخ ارسال : شنبه 13 ارديبهشت 1399

سال‌هاست که «باشگاه رفتن» و «ورزش کردن» به اصطلاحات روز بدل شده و با داشتن «آمادگی جسمانی» و «تناسب اندام» مترادف شناخته می‌شوند. درست است که برای داشتن بدنی متناسب و آماده نیاز است که هر روز ورزش کنی، اما داشتن چنین بدنی تنها زمانی امکانپذیر می‌شود که شوق ورزش کردن با چند اصل اولیه اما مهم درآمیزد؛

موضوع : بدنسازی آقایان        تاریخ ارسال : سه شنبه 26 تير 1397

اکثر مردان لاغراندام برای اینکه عضله‌ سازی کنند، وزنه‌های کافی بلند نمی‌کنند. این یکی از دلایلی است که وجود مربی‌ خصوصی یا یک حریف‌ تمرینی را الزامی می‌کند.

موضوع : بدنسازی آقایان        تاریخ ارسال : چهارشنبه 13 تير 1397

اگر شما جزئیات محاسبه كالری و مقدار مواد غذایی كه باید مصرف كنید را نمی‌دانید نگران نباشید. جزئیات، برای محاسبات بسیار دقیق است اما بیشتر افراد چنین كاری نمی‌كنند. آگاهی در مورد بدن خود و تجربه كردن بسیار مهمتر است. می‌توانید با استفاده از اطلاعات این مقاله از روش آزمون و خطا نیز استفاده كنید.

موضوع : بدنسازی آقایان        تاریخ ارسال : سه شنبه 12 تير 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .